leknínová

KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE

Čím jsem starší, tím více tíhnu k přírodě a přirozenosti. Je zázračné odkrývat umění a znalosti starých orientálních mistrů a propojovat je s dnešní vědou. Hledám to společné, ten základ, jehož cílem je přivést člověka ke zdraví a spokojenosti v životě. A zkoumám rozdílné cesty, které nás k tomuto cíli mohou dovést. 

Dokončila jsem kurzy kraniosakrální terapie 

u Radka Neškrabala, BCST v Praze a u MVDr. Hanky Chocholaté, BCST v Ostravě 

Díky tomu mohu otevřít unikátní terapeutickou praxi, kde se budou setkávat celostní medicína založená na vědeckých důkazech a alternativní léčebné metody ověřené tisíci lety existence a zdokonalené současným vědeckým pokrokem.



Kraniosakrální terapie je technika, která podporuje samoléčebné síly v člověku. Ačkoliv jejím průkopníkem a zakladatelem byl na přelomu 19. a 20. století doktor medicíny W.G.Sutherland, v jejích základech a principech můžeme vystopovat stavební kameny pocházející z védských nauk, buddhismu a čínské medicíny.

Právě jsem vybalila svačinku v pendolinu do Ostravy. A napadl mne název trip reportáže ... a protože nejsem zdatný angličtinář, kontroluji si vše v překladači... a ejhle jaké příznačné poučení - spojení "road apple" anglicky znamená *koňský trus* ... a pobavilo mě uvědomění, že po našem jsou to vlastně *koblihy*... Jsme zkrátka pěkně mlsnej národ....

Jak voní duše? To nezjistíme, pokud si k ní nepřičichneme... Řeknete si, co to ta ženská povídá, nezbláznila se? Čuchat k duši? A jak? A kde?