Moji učitelé - Radek a Hanka

Ať už máme jakékoliv životní plány, nakonec se stejně uděje přesně to, co potřebujeme. To, že  jsem se dala na studium KST současně v Ostravě a v Praze, se na začátku zdálo jako nepochopitelné, troufalé, zbytečně náročné časově i finančně  ... Jak se však později ukázalo absolvovat kurz Kraniosakrální osteopatie s prvky biodynamiky u dvou nejlepších lektorů v republice současně, mělo pro mne v roce mých vážných onemocnění rakovinou prsu a hypofunkce štítné žlázy  naprosto nenahraditelný význam. V době, kdy jsem se dostávala z nejhoršího, ať už to byla léčba onemocnění štítné žlázy na jaře 2023 nebo operace zhoubného nádoru na podzim 2023, jsem si absence v Praze a pak v Ostravě mohla adekvátně nahradit u druhého lektora. Bylo to náročné, ale stálo to za to. 

Kraniosakrální terapie mi prostřednictvím umění Hanky a Radka změnila život. A troufnu si i říci, že mě navrátila na cestu ke zdraví.  Za to jim oběma patří mé velké poděkování. 


Radek Neškrabal je jedním z nejuznávanějších kraniosakrálních terapeutů v České republice a super člověk.  Je mi velkou ctí, že jsem ho mohla osobně poznat, absolvovat jeho kurz i profesionální KS ošetření. 

MVDr. Hana Chocholatá je nejen báječná lektorka,  terapeutka KSO, homeopatka a uzdravovatelka traumatizovaných duší, ale hlavně nesmírně milá a empatická žena. 


Pokud hledáte kraniosakrálního terapeuta ve svém okolí, pomůže vám tento odkaz: